با این حال، بسیاری از ویژگی هایی که مردم در گوشی های سامسونگ به دنبال آن هستند، هنوز وجود دارند. می توانید بین تم های روشن و تاریک (از جمله حالت خودکار)، برنامه ها را در پنجره های شناور کوچک و موارد دیگر جابه جا کنید. با این حال، اگرچه تنها چند ماه دیگر به اندروید 12 باقی مانده است، گلکسی A12 هنوز از اندروید 10 بهره می برد. سامسونگ در برخی کشورها اندروید 11 را برای گلکسی A12 عرضه کرده است، اما این به روزرسانی هنوز به آمریکا نرسیده است.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که وعده سامسونگ برای سه نسل ارتقاء اندروید در حال حاضر شامل سری A1x نمی شود، بنابراین هیچ تضمینی برای تعداد به روز رسانی سیستم عامل گلکسی A12 وجود ندارد. سامسونگ به تازگی شروع به عرضه اندروید 11 به A11 سال گذشته کرده است و A10 قبل از آن تنها یک به روز رسانی برای اندروید 10 دریافت کرده است، بنابراین به نظر می رسد که اندروید 11 تنها به روز رسانی اصلی گلکسی A12 باشد.

برای برسی بهترین گوشی های سال به سایت ما مراجعه کنید

عملکرد و عمر باتری
اوه پسر. می دانم که این یک گوشی 0 دلاری است (که اغلب با قیمت حدود 100 دلار به فروش می رسد)، بنابراین باید انتظاراتم را کنترل کنم، اما استفاده از Galaxy A12 جالب نیست. اکثر برنامه ها در عرض چند ثانیه باز می شوند، اما تأخیر زیادی در انیمیشن ها و پیمایش وجود دارد که استفاده از تلفن در بیشتر مواقع خسته کننده است. حتی صفحه کلید پیش فرض برخی از فشار دادن کلیدهای من را به دلیل تأخیر از دست داده بود - تغییر به Gboard یک پیشرفت است. عملکرد پایین بشکه در این دسته قیمت غیرمعمول نیست، اما این تجربه را خسته کننده نمی کند.

صفحه نمایش گلکسی A12

من چند ماه گذشته را صرف پایین آمدن از نردبان گوشی های ارزان قیمت فعلی سامسونگ کرده ام، از Galaxy A52 5G شروع کردم و به Galaxy A42 5G و Galaxy A32 5G رفتم. گلکسی A12 ارزان تر از همه آن گوشی ها است، بنابراین عملکرد کندتر انتظار می رود، اما گلکسی A32 (که با قیمت 280 دلار به فروش می رسد، اما در حال حاضر با قیمت 205 دلار به فروش می رسد) تجربه بسیار بهتری نسبت به گلکسی A12 است. چیپست هلیو P35 مدیاتک و رم 3 گیگابایتی این گوشی نمی توانند از پس آن برآیند.

حداقل عمر باتری کاملاً قابل قبول است. باتری بزرگ 5000 میلی آمپر ساعتی برای اکثر افراد باید حدود دو روز در حالت عادی دوام بیاورد. بنابراین اگر هر شب گوشی خود را شارژ کنید، احتمالا هرگز به زیر 40 تا 30 درصد نخواهید رسید.

دوربین
گلکسی A12 دارای چهار دوربین پشتی است، اما تنها از سه تای آن ها می توان برای عکس برداری استفاده کرد

A12 قادر به ضبط ویدیوهای زیبا با کیفیت 1080p/30 فریم در ثانیه در نور شدید است، اما تثبیت کننده چندان مؤثر نیست و محدوده دینامیکی محدود به این معنی است که شرایط با کنتراست بالا بهتر است اجتناب شود.در شرایط داخلی و شرایط کم نور، جایی که صدای قوی قابل مشاهده است، اوضاع کمی سرازیر می شود.

وشه

دوربین فوق عریض به شما این امکان را می دهد که صحنه های بیشتری را در قاب بفشارید، اما کیفیت تصویر در برخی قسمت ها ضعیف است.با سنسور 5 مگاپیکسلی، رندر بافت کم است و هیچ مرحله متوسطی هنگام زوم بین دوربین های اولترا واید و دوربین اصلی وجود ندارد.زوم تله بر روی دوربین اصلی معمولاً منجر به جزئیات کم نیز می شود، اما عملکرد کلی زوم سامسونگ با وجود نداشتن دوربین تله اختصاصی، همچنان در میان بهترین ها در بخش Essential قرار دارد.

برسی یک گوشی جدید

گوشی 12

a12 ,گلکسی ,گوشی ,ها ,است، ,های ,گلکسی a12 ,اندروید 11 ,گوشی های ,می رسد ,روز رسانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترفندهای کامپیوتری فروشگاه سایت بلاگ بیست کارشناس فروش اینترنتی کانون مشاوران Sherry's page sepantaseo تور لحظه ای چین مطالب اینترنتی sanitek Frank's page
دزدگ